icon

ColorNote Notepad

4.1.0 için
Android

3.0

6

Hatırlamanız gereken her şeyi not alan basit bir yöntem

612.1k

Bu uygulamayı oyla

ColorNote Notepad, sanal not almada Android'de yer alan bir çok uygulamadan biridir. Bu uygulamayla akıllı telefonunuzu renkli 'post-itler'le doldurabilirsiniz ve böylece önemli bir şeyi unutmazsınız.

Uygulama, basit işlevi ve küçük boyutuna (1 MB'tan daha az) rağmen, kendi kategorisinde göze çarpan özellikleriyle bir arada gelir.

Farklı renklerle notlar oluşturmanıza izin verir; böylece tek bakışta notları birbirinden ayırt edebilirsiniz. Benzer şekilde, seçtiğiniz herhangi bir notu şifreli olarak koruma altına alabilirsiniz.

Diğer ilgi çekici bir özellik ise cihazlar arasında not senkronizasyonu yapabiliyor olmasıdır, örneğin aynı dosyaya hem akıllı telefonunuzda hem de tablette sahip olabilirsiniz. Uygulamanın 'ikonu' yardımıyla bunu gerçekleştirmek kolaydır.

Son olarak, ColorNote Notepad notlarınızla ses ve görsel bildiriyi birleştirmenize izin verir, belli bir saat ya da gün için bir bildirim oluşturabilirsiniz.

ColorNote Notepad eksiksiz ve basit bir not alma uygulamasıdır, kullanımı kolay ve hafiftir, kullanıcının istediği aracı kullanmasına izin verir.
X